איך משפרים יחס המרה בפייסבוק?

פרסום בפייסבוק עלול להיות חסר אפקטיביות. פרסום בפייסבוק בוידאו משפר את יחס ההמרה ומאפשר לכול גולש להישאר בדף שהופנה אליו אחרי ההקלקה על המודעה שלך. כול הקלקה עולה לך כסף, אז למה שלא תגדיל את יחס ההמרה בעזרת סרטון וידאו משכנע

פרסום בפייסבוק עלול להיות חסר אפקטיביות. פרסום בפייסבוק בוידאו משפר את יחס ההמרה ומאפשר לכול גולש להישאר בדף שהופנה אליו אחרי ההקלקה על המודעה שלך. כול הקלקה עולה לך כסף, אז למה שלא תגדיל את יחס ההמרה בעזרת סרטון וידאו משכנע. במקום לשלם על יותר הקלקות, תוציא מכול הקלקה את המקסימום. וידאו פוש, האתר המוביל לפתרונות וידאו באינטרנט מציע לך פרסום בוידאו בפייסבוק שפוגע בול במטרה. תן לצוות התוכן של וידאו פוש לכתוב עבורך תסריט ממוקד שיפנה בדיוק לקהל המטרה שלך. אנחנו נפיק עבורך סרטון או סדרת סרטונים שיסייעו לך למכור באינטרנט כול הזמן. פרסום בפייסבוק בוידאו יכול להיות מאוד אפקטיבי.

 

אל תחמיץ את ההזדמנות ותראה ללקוחות מה אתה שווה. עשינו את עבור רשת קפה קפה, רשת אופטיק דורון, האדריכל גד הלפרין, בית הספר לברמנים זמן אמיתי ועוד מגוון לקוחות. אנחנו יכולים לעשות את זה גם עבורך. אתר וידאו פוש יוצר שיתופי פעולה עם מיטב המקצוענים באינטרנט ומבטיח לך את התוצאה הטובה ביותר. צפה בסרטון וידאו קליט וקצבי למוצרי האופטיקה של רשת אופטיק דורון. צור קשר באמצעות האתר או חייג עוד היום 054-2007674 . תן לנו הזדמנות לשכנע אותך, מדוע פרסום בפייסבוק בעזרת וידאו באינטרנט הוא המהלך האפקטיבי ביותר עבורך.