שיווק בוידאו לעסקים – פרסום ויראלי, שיווקי, תדמיתי

קמפיין פרסום בוידאו באינטרנט. פרסום ושיווק בוידאו והפקת סרטוני וידאו. סרטון הוידאו כלי בלתי נפרד ממהלכי הקידום והשיווק של האתר או המוצר. בעזרת הסינכרון בין מנוע החיפוש של גוגל ואתר יוטיוב, יחסי הגומלין בינהם ובאמצעות קישור ממומן, אתם יכולים להשפיע בהצלחה על תוצאות החיפוש בגוגל ולהגיע ליותר לקוחות באינטרנט.

קמפיין פרסום באינטרנט. שיווק בבאמצעות סרטוני וידאו מסייע לכם ליצור קשר עם הלקוחות בגובה העיניים. זהו כלי שיווקי יעיל המאפשר לכם לשכנע לקוחות לבחור בשירות או במוצר שאתם מפרסמים. אם תמונה אחת שווה אלף מילים, סרטון וידאו שווה יותר, הרבה יותר. רק סרטון וידאו יכול לדבר עם הלקוח שלכם, להכין אותו, לקראת שלב המכירה הקריטי.

מהפכת הפרסום והשיווק בוידאו באינטרנט מאפשרת יצירת דיאלוג ישיר ואפקטיבי עם הגולשים בכל דרך שתבחרו. קמפיין פרסום וידאו באתר, קמפיין פרסום וידאו ביוטיוב, קמפיין פרסום סדרה ויראלית, קמפיין פרסום סרטוני מוצר, קמפיין פרסום וידאו בדף נחיתה, וידאו בקישור ממומן ועוד. יתרונות השיווק בוידאו הם רבים ומגוונים. כבר הוכח מחקרית שוידאו אפקטיבי יותר ממסר טקסטואלי בלבד ומתמונות סטילס. החשיבות של שילוב סרטון וידאו כחלק מקמפיין פרסום ושיווק של האתר או המוצר שלכם היא בלתי ניתנת לערעור. בעזרת הסינכרון בין מנוע החיפוש של גוגל ואתר יוטיוב ויחסי הגומלין בינהם וגם בעזרת קישור ממומן, אתם יכולים להשפיע על תוצאות החיפוש בגוגל באמצעות שידור והפצת סרטונים ביוטיוב.

וידאו ויראלי המופץ בין גולשים, וידאו שיווקי המקדם מוצר באופן ישיר עם הפניה לטלפון או לכתובת אתר ווידאו תדמיתי הבונה את האתר או המוצר כמותג ומבדל אותו ביחס לשאר המתחרים. צפו בסרטון ויראלי מתוך סדרת האינטרנט פאפאדיזי. הסדרה היחידה בעולם ששודרה ביוטיוב והופקה גם כגרסת טלוויזיה באורך מלא ומשודרת כיום בערוץ הלוויין יס ובמיני סייט פאפאדיזי באתר וואלה. הסדרה פאפאדיזי הופצה ברשת באמצעות כלי הפצה מתקדמים שהניבו מאות אלפי צפיות ואלפי תגובות. הנוכחות הרשתית של הסדרה באינטרנט יצרה נקודות מפגש רבות עם הגולשים ושיפרה את מדד הצפיות של הסדרה ביוטיוב.

רוצים לדעת יותר? צרו קשר באמצעות אתר וידאו פוש וקבלו הצעת מחיר ללא כל התחייבות. מצורפת דוגמא לקמפיין וידאו באינטרנט. שיווק סטרט-אפ ישראלי בארה"ב.