הפקה, שיווק והפצה של סרטונים ויראלים – איך הגענו למיליון צפיות?

סרטון ויראלי ביוטיוב. איך הצלחנו להגיע לחשיפה חסרת תקדים באינטרנט? צפו בסרטון וידאו שהצלחנו לחשוף אותו בפני למעלה ממיליון גולשים. אנחנו לא רק מפיקים תוכן וידאו, אנחנו גם יודעים להפיץ ולשווק אותו באינטרנט.

שיווק באינטרנט בוידאו מתחיל בתכנית הפצה שתיקח את העסק שלך הכי רחוק שאפשר. שיווק בוידאו מתחיל בפיתוח תכנית צפיות ייעודית ורלוונטית לקהל היעד שלך. הניסיון של צוותי הקידום של וידאו פוש עושה את ההבדל. הפקת וידאו לשיווק באינטרנט מחייבת בקיאות בכול כלי ההפצה באתרים המובילים באינטרנט. צפה בסרטון הקצר הזה. סרטון ויראלי על צבים שצוות הקידום של וידאו פוש הצליח לייצר עבורו באמצעות תכנית צפיה באינטרנט למעלה ממיליון צפיות. 1800 תגובות נכתבו על הסרטון הזה.

סרטון וידאו קצר שמתעד שני צבים מזדווגים יצר באזז ברשת. עשינו את זה במשך 3 שנות התמדה, יצרנו לסרטון נוכחות רשתית כמעט בכל אתר בעולם. בנינו לסרטון אסטרטגיית שיווק בוידאו. שילבנו כלי קידום ושיווק שהניעו את הסרטון ברשת.

אתם מוזמנים לצפות בסרטון הצבים ולבדוק את התוצאה בעצמכם. אין נוסחאות פלא בשיווק באינטרנט בוידאו, אין קיצורי דרך. לפעמים זה לא מספיק להעלות סרטון וידאו לאתר יוטיוב. ברמת העובדות. הסרטון לא יקדם את עצמו. להתרשמות מקמפיינים באינטרנט, בקר בתיק עבודות. רוצה שיווק באינטרנט בוידאו שמייצר צפיות ומגדיל את ההכנסות? צור קשר באמצעות אתר וידאו פוש או חייג: 054-2007674.