טיפים לשיווק ולהפצת וידאו באינטרנט

שיווק באינטרנט. שיווק בוידאו אחד מן התחומים החמים ביותר בשיווק באינטרנט. יוצרי וידאו באינטרנט מעלים סרטון וידאו ולא מבינים מדוע אף אחד לא צופה בו. קידום והפצת סרטוני וידאו הוא עניין למקצוענים. שידור סרטון ביוטיוב הוא רק שלב ראשון….

קמפיין שיווק ופרסום באינטרנט. שיווק בוידאו יכול לסייע לכל עסק, חברה או אתר בקידום באינטרנט באמצעות קמפיין וידאו ממוקד באסטרטגיה שיווקית רלוונטית לקהל היעד. במהלך חודש אוגוסט 2009 10 מיליארד סרטוני וידאו הוצגו בשרתים של GOOGLE/YOUTUBE. מה שהופך את אתר YOUTUBE כיעד מספר אחד שלכם בהקמת תשתית להפצה ויראלית. צעד ראשון מומלץ, פיתחו חשבון באתר YOUTUBE. חשוב להדגיש, העובדה שהעלתם סרטון לאתר YOUTUBE, לא אומרת שהוא יקודם ויגיע לקהל היעד שלכם. קידום והפצת סרטוני וידאו הוא עניין למקצוענים.

שידור סרטון ביוטיוב הוא רק שלב ראשון הפותח בפניכם אין ספור אפשרויות הפצה. למה? כי מנוע החיפוש של יוטיוב ומנוע החיפוש של גוגל מסונכרנים, ולכן, במידה ותקפידו על כללי קידום אורגני ושימוש במילות מפתח רלוונטיות, הסרטון שלכם יופיע גם בתוצאות החיפוש של גוגל. טקטיקת שיווק בוידאו ביוטיוב תניע את הסרטון שלכם ותגביר את החשיפה. אתר יוטיוב מקושר לאתרים מובילים ומאפשר באמצעות ממשק פשוט וידידותי להפיץ את הסרטון שלכם ברשת. לסיכום, אל תשכחו לנהוג בסרטון הוידאו בדיוק באותם הכללים הנהוגים בקידום אתרים באינטרנט. למילות מפתח יש חשיבות בתוצאות הדירוג של הסרטון בגוגל וחשוב להתחשב בטקטיקות הקידום שיסייעו לסרטון הוידאו להגיע לקהל יעד רלוונטי.

בואו נתמקד בהפצת סרטוני וידאו באינטרנט באמצעות יוטיוב. איך זה עובד? בתחתית מסך תצוגת הסרטון באתר YOUTUBE, תמצאו כפתור SHARE קליק אחד עליו ואתם בדרך להפיץ את הסרטון באתרים חברתיים, באתרי קידום לינקים ובאתרי מיקרובלוגינג. חשוב מאוד לפתוח חשבונות באתרים אלו כדי שתוכלו לנווט את הסרטון שלכם אליהם. המומלצים בעיני:FRIENDFEE, FACEBOOK ו-TWITTER. או בגירסה ישראלית שלו, TALKER. השילוב בין השלושה יכול להניב תוצאות טובות. הקליקו על הלינק וגלו כיצד תוכלו לשווק את העסק או האתר שלכם באמצעות סרטון וידאו לעסקים.